Inauguracja rozgrywek
Inauguracja rozgrywek

Inauguracja rozgrywek

W sobotę 25 listopada zainaugurowała sezon nasza drużyna U12 Łódzkiego Związku Koszykówki.

W pierwszym meczu naszym przeciwnikiem była drużyna TK Basket Stryków i po nerwowym początku przejęliśmy kontrolę nad spotkaniem i pewnie pokonaliśmy drużynę gości. W drugim meczu naszym przeciwnikiem była drużyna Pabianicki PKK 99 Pabianice. Po agresywnej obronie szybko wyszliśmy na prowadzenie, które konsekwentnie powiększaliśmy i wyraźnie pokonaliśmy drużynę z Pabianic. Tak walczących chłopaków chcielibyśmy oglądać przez cały sezon.

W niedzielę 26 listopada zainaugurowała sezon nasza drużyna U11 Łódzkiego Związku Koszykówki, która na swoje mecze udała się do Kutna.

W pierwszym meczu naszym przeciwnikiem była drużyna AZS PWSZ Skierniewice która jest głównym kandydatem do zdobycia mistrzostwa w tym sezonie. Mimo starań nie sprostaliśmy warunkom jakie postawiła nam drużyna ze Skierniewic i wyraźnie przegraliśmy ten mecz. W drugim meczu naszym przeciwnikiem była drużyna gospodarza KS Kutno. Ten mecz od początku był pod naszą kontrolą i pewnie wygraliśmy to spotkanie. Bardzo cieszą postępy naszych 7 i 8 letnich zawodników.

Proces trwa!

Jak zwykłe wielkie ukłony dla naszych wspaniałych kibiców, którzy stworzyli mega atmosferę godną meczy PLK!