Inauguracja rozgrywek U11

Wczoraj nasza drużyna rozpoczęła rozgrywki o Mistrzostwa Województwa w kategorii u11 ŁZKosz – Łódzki Związek Koszykówki Naszym przeciwnikiem w pierwszym spotkaniu była drużyna Muks King Tomaszów Mazowiecki

W pierwszej połowie nie mogliśmy odnaleźć swojego rytmu gry ale po przerwie przejęliśmy kontrole i wygraliśmy 46:22 👍

W drugim spotkaniu naszym przeciwnikiem była drużyna Pabianicki Klub Koszykówki PKK99

Mecz od początku nam się nie układał. Drużyna gości szybko objęła wyraźne prowadzenie i mimo naszych prób nie daliśmy rady dogonić lepiej dysponowanego przeciwnika, przegrywając 53:24 😞 Gratulujemy wygranej drużynie PKK99 Pabianice 👏

Wiemy co nam brakuje i bierzemy się ostro do pracy by być lepszą drużyną 🏀💪👊

Bardzo dziękujemy Rodzicom naszych młodych Fabrykantów za pomoc w organizacji turnieju i wspaniały doping 🙏🙏😍