Dziś nasza drużyna rozegrała ósmą kolejkę w lidze U11 ŁZKosz. W pierwszym meczu naszym przeciwnikiem była drużyna UKS „Siódemka” Kutno. Mecz od początku był pod nasza kontrolą i dzięki agresywnej obronie wyszliśmy na prowadzenie, które systematycznie powiększaliśmy by odnieść wyraźne zwycięstwo. Dzięki Siódemka za mecz. W drugim spotkaniu naszym przeciwnikiem była drużyna MKS Ósemka Skierniewice, która będzie walczyła o medale w Finale rozgrywek. Mecz ten to istna wymiana ciosów z obu stron i do czwartej kwarty był wyrównany mecz. Na początku ostatniej odsłony kilka naszych prostych błędów pozwoliło rywalowi zbudować przewagę, której mimo naszej ambitnej postawy nie zdołaliśmy odrobić. Gratulacje Ósemka.
Mimo porażki pokazaliśmy dobry, zespołowy basket po obu stronach parkietu, a tak walczącą drużynę chcemy oglądać w każdym meczu. Brawo! Idziemy w dobrym kierunku, a proces trwa dalej!
Na koniec wielkie ukłony dla naszych kibiców, którzy licznie stawili się w hali i gorąco nas wspierali tworząc wspaniałą atmosferę.





